Skip to content Skip to footer

Test Partner 4

TEST PARTNER 4 – VERİ TOPLAMA VE TEST KONTROL SİSTEMİ

Özellikler

Test Ortağı 4 (TP4), Lansmont’un dinamik olayları yakalamak ve analiz etmek için tasarlanmış en yeni nesil veri toplama sistemidir. TP4, önemli miktarda dinamik veri yakalamak için bir işleme motoru ve veri parametrelerini hızlı bir şekilde analiz etmek için sezgisel bir arayüz içerir. TP4, çeşitli voltaj tabanlı ve Wheatstone köprü tipi sensörleri destekleyen analog ve / veya köprü giriş kanalları üzerinden veri edinimi sağlar. Tüm kanallar, yakalanan verilerin yüksek frekans içeriği bakımından zengin olduğu düşme, şok, darbeler, gerilme ve ayrıca piro-şok ve patlama etkisi olaylarına atfedilen verileri elde etmek için çok yönlülük sağlayan 2.5 MHz’e kadar örnek hızları için yapılandırılabilir.

Analog kanallar, hızlanma veya olay algılama ölçümlerini gerçekleştirmek için IEPE tipi veya gerilim tabanlı sensörleri destekler. Voltaj tabanlı olay algılama, elektrik bağlantıları için test kısıtlamaları tanımlama ve bu tasarım kısıtlamalarının ne zaman aşıldığını belirleme yetenekleri sağlar.

Köprü / gerinim kanalları hızlanma, kuvvet, gerinim, basınç ve voltaj seviyelerini ölçmek için çeyrek, yarım veya tam köprü ve DC tabanlı sensörleri destekler.

Harici bir G / Ç kanalı sistemi tetiklemek veya devreye almak için yapılandırılabilir ve bir Ethernet arayüzü kullanıcının TP4’ü ağ üzerinden uzaktan çalıştırmasını veya yerel olarak bir PC’ye bağlanmasını sağlar.

KATALOG