Skip to content Skip to footer

MATRİX SERİSİ

SignalStar Matrix, çoklu sarsıcı uygulamalarında kontrol performansı standardını belirler. Matrix, DSP merkezli Abacus sinyal işleme platformunda hem çok riskli titreşim kontrolü hem de yüksek kanal sayımlı tek sarsıcı titreşim kontrolü sağlar.

Özellikler

  • Çok Tehlikeli Titreşim Kontrolü, 2 ile 16 Sarsıcı,
  • Çoklu ve Tek Sarsıcı Titreşim Kontrolü, 40 ile 1024 Giriş Kanalı,
  • 120 – 150 dB Dinamik Aralığa Sahip 24 bit ADC ve DAC
  • İsteğe Bağlı Yerel İşlem Diskine Kayıt,
  • Sezgisel Bir Arayüze Sahip Eksiksiz Uygulama Yazılım Paketi.

Beğenilen Data Physics Algoritmaları:

SignalStar Matrix Titreşim Kontrol Cihazı, tüm yeni Abacus DSPcentric donanım platformunu, titreşim testinin sınırlarını yeniden tanımlayan eksiksiz ve tamamen entegre bir çözüm üretmek için büyük beğeni toplayan Data Physics titreşim kontrol yazılımı ile birleştirir. Sezgisel kullanıcı arabirimi, endüstrideki en üst düzey özelliklere göre en gelişmiş titreşim testlerini kurmayı ve çalıştırmayı kolaylaştırır.

Modüler, Genişletilebilir, Dijital Sinyal İşleme Sistemi:

Abacus, dağıtılmış DSP mimarisi ile sınırsız genişletme olanağı sunar. Birden fazla 32 kanallı Abacus kasası, bir Gigabit ağ anahtarı aracılığıyla ana bilgisayara bağlanır. Abacus şasisi arasındaki senkronizasyon kabloları, sistemdeki kanallar arasında mükemmel faz uyumu sağlar.

Abacus ayrıca, toprak döngüsü problemleriyle ilişkili ortak mod gürültüsünü ortadan kaldırmak için yazılım tarafından seçilebilen tek uçlu ve diferansiyel girişler de sağlar. Dönüştürücüler için IEPE / ICP gücü yazılımdan seçilebilir ve ayrıca TEDS Smart dönüştürücülerini destekler.

Çok Sarsıcılı Titreşim Kontrolü:

Bir yapı için gerçek titreşim ortamı, çoklu uyarım kaynakları ile daha karmaşıktır. SignalStar Matrix kullanarak, karmaşık ortamı simüle etmek için birden fazla sarsıcı kullanarak, her zamankinden daha hassas ve gerçekçi testler yapmak artık mümkün. Matrix, IEEE 344 çok eksenli sismik testten 6 DOF zaman veri çoğaltma testine kadar tüm çok sarsıntılı test gereksinimlerini karşılar. Matrix, test edilen sistemin dinamiklerine uyum sağlamak için “sürekli kontrol” kullanır. Birden fazla girişin çapraz bağlı dinamik yanıtlarını aynı anda dengelemek, yüksek kontrol hassasiyeti sağlar. Matrix, tanımlanmış faz ve kontrol noktaları arasındaki tutarlılık ile her kontrol noktasının bağımsız referans tanımını sunar. Matrix, otomotiv dayanıklılık testinden gelişmiş uzay aracı testine kadar tüm çok riskli senaryolar için kontrol yeteneğine sahiptir.