Skip to content Skip to footer

KOMPAKT PAKETLER

300’den fazla çalışanı ve 110 yılı aşkın tecrübesi ile orta ölçekli bir işletme olarak 1904 yılında yapı ürünleri üreticisi olarak kurulan FAIST, tesis mühendisliği ve otomobil endüstrisi için sistem sağlayıcısı haline gelmiştir. FAIST, temel yetkinliği olan akustik ile endüstrinin birçok dalında insanları ve çevreyi korumaktadır.

FAIST’in firma merkezi Almanya’nın Krumbach kentinde konumlandırılmış olmakla beraber Bremen, Frankenthal, Romanya ve Çin’de kendine FAIST lokasyonları bulunmaktadır. FAIST, ses yalıtım sistemleri, hava emme sistemleri, akustik davlumbazlar, akustik ölçüm odaları ve aeroakustik rüzgar tüneli sistemleri gibi çözümler üretmektedir.

Özellikler

Daha düşük güç aralığındaki bir güç istasyonunun operatörü olarak “Kompakt Paketlerimiz” sizin için klasik ses yalıtım çözümüdür. Bu ses yalıtım sistemleri, üç iş günü içinde küçük güç istasyonunuza kurulur. Tüm bileşenler tesislerimizde önceden monte edilir ve ses yalıtımlı davlumbaz ve filtre odasının mekanik muayene testi de FAIST fabrikasında gerçekleştirilmektedir. Gaz ve temiz hava beslemesi için halihazırda kurulmuş bağlantılar, hızlı ve karmaşık olmayan devreye alma sağlar. Havalandırma küçük güç istasyonuna göre özelleştirilir ve ses yalıtımı ile mümkün olan en düşük basınç kaybı açısından optimize edilir.

  • Temiz Oda Gereksinimleri,
  • Güvenlik Gereksinimleri,
  • Kojenerasyon Tesislerinde Ses Yalıtımıyla Gürültü Koruma.