Skip to content Skip to footer

Gaz Türbini, Motor ve Özel Test Merkezi ÇÖZÜMLERİ

MDS AERO SUPPORT CORPORATION

Gaz Türbin Endüstrisinde dünya lideri olan MDS, uluslararası tedarik zinciriyle rekabetçi ve yüksek teknoloji çözümler ürütmektedir. Motor, Türbin, Kompresör, Yanma odası ve motor sıcak parçaları için anahtar teslim test merkezleri üreten firma, özel amaçlı testler için de tasarım ve tedarik sağlamaktadır.

endüstriyel / denizcilik

MDS, anahtar teslimi deniz seviyesi havacılık gaz türbini motor test tesislerinin tasarımı ve temini konusunda uzmanlaşmıştır. 150.000 lbf’ye kadar motor iticileri ve yeni nesil yüksek bypass motorları için havacılık test üniteleri tasarlanabilmektedirler.

HAVACILIK

Endüstriyel ve deniz gazı türbin motoru testleri için kapsamlı yenilikçi “hızlı bağlantı” çözümlerini geliştiren MDS, aynı test hücresi içinde hem soğuk uçlu hem de sıcak uç sürücü yapılandırmalarını destekleyen yüksek verimli, çok yapılandırmalı test hücreleriyle yenilikçi bir adım atarak performansı üst düzeye taşımayı başarmıştır.

parça / özel test

MDS, son teknoloji ürünü test çözümünün bir parçası olarak kullanılan bir dizi özel test ürünü, hizmeti ve ekipmanı sunmaktadır.

1-P Moment Teçhizatları, Çapraz Rüzgâr Üfleyiciler, Yer Düzlemi Simülasyonu, Çok Eksenli İtme Ölçüm Sistemleri, Türbülans Kontrol Yapıları gibi farklı çözümler sunabilmektedirler.