Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler Servis İletişim

EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

TİTREŞİM SİSTEMİ KONTROLCÜLERİ

DATA PHYSICS CORPORATION

SCALAR SERİSİ

SignalStar Scalar kontrol cihazı, küçük kanal sayısı uygulamaları için uygun, yetenekli ve kullanıcı dostu bir titreşim kontrol cihazı olarak tasarlanmıştır. Scalar, DSP mimarisini ve kontrol algoritmalarını SignalStar Vector ve Matrix ile paylaştığı için yüksek güçlü Vector ile aynı kontrol kalitesini sunar. Scalar, mevcut ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yapılandırılabilir ve daha sonra gereksinimleriniz arttıkça yükseltilebilir.

Güçlü DSP Tabanlı Sistem;

SignalStar Scalar yeteneğini, aynı güçlü Abacus dijital sinyal işleme donanımı ve kontrol algoritmalarını içeren, titreşim kontrolünün tanınmış lideri SignalStar Vector'dan alır. Scalar, sadece en sık ihtiyaç duyulan özelliklere sahip temel bir konfigürasyonda sunulmaktadır. Çoğu giriş seviyesi kontrol cihazından farklı olarak, Scalar genellikle sadece en gelişmiş titreşim kontrol cihazlarında sunulan opsiyonel özelliklerle yapılandırılabilir, böylece testiniz ve bütçeniz için doğru sistemi yapılandırmayı kolaylaştırır. Gelecekte yazılım seçenekleri ekleyebilmeniz, test ihtiyaçlarınız arttıkça Scalar yatırımınızı da korur.Kapsamlı Test Belgeleri;

Bir test her çalıştırıldığında, Scalar geçerli çalışmaya ait tüm bilgilerin kaydedilmesini sağlamak için gerçekleşen her olayı otomatik olarak belgeler. Testin başlangıcında, çalıştırma notları etkinleştirilirse, operatörün ad, tarih veya test öğesi seri numarası gibi önemli test kimlik bilgilerini girmesini gerektiren sekiz taneye kadar kullanıcı tanımlı bilgi görüntülenebilir. Test sırasında, başlangıç tarihi ve saati, operatör etkileşimleri ve test sona erme nedeni gibi bilgiler otomatik olarak Çalıştırma Günlüğüne kaydedilir. Bir test sona erdiğinde, Scalar bitiş koşullarını kaydetmek için tüm sinyalleri saklar. Ayrıca, planlanan ve operatör tarafından seçilen tüm veri kayıtları çalışma belgelerine bağlıdır. Eksiksiz belgelerle, ilgili tüm bilgilerin her zaman gözden geçirme ve raporlar için mevcut olduğundan emin olabilirsiniz. Üstbilgiler ve altbilgiler için kendi şablonlarınızla özelleştirilmiş raporlar oluşturulabilir ve şirket logonuz gibi grafikler ekleyebilirsiniz.

     ● 2 ile 8 Giriş Kanalı,

     ● 120 - 150 dB Dinamik Aralık için 24 bit ADC ve DAC,

     ● 32 bit Kayan Noktalı Dijital Sinyal İşlemcileri,

     ● Kanal Başına Seçilebilir IEPE / ICP Gücü,

     ● Tam Titreşim Kontrolü ve Analizi Paketi: Sinüs, Rastgele, Klasik Şok, Geçici Şok, SRS Şok, Karışık Mod (SoR, RoR, SoRoR), Zaman Çoğaltma ve Dinamik Sinyal Analizi,

     ● Bir Klavye, Fare ve Monitör Bağlayarak Ethernet Üzerinden veya Yerleşik CPU ile Çalışabilme,

     ● Sezgisel ve Basitleştirilmiş Kullanıcı Arayüzü.

Basitlik için Optimize Edildi;

Scalar, beğeni toplayan SignalStar sezgisel grafik kullanıcı arayüzüne dayanır, ancak parametreleri kontrol görevi için gerekli olanlarla sınırlandırarak acemi kullanıcılar için daha basit hale getirir. Size her iki dünyanın en iyisini verir. Başka hiçbir titreşim denetleyicisi, çok düşük maliyetli bir paketteki basitlik ve güçlü kontrol kombinasyonuyla karşılaştırılamaz.

Kataloglar

     ● Scalar-Serisi_Kontrolcü_Kataloğu

     ● ABACUS_DSP_Kataloğu