Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler Servis İletişim

EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

DİNAMİK SİNYAL ANALİZÖRLERİ

DATA PHYSICS CORPORATION

ACE SERİSİ

SignalCalc Ace, 500 gram bir ağırlığa sahiptir ve benzeri görülmemiş bir sinyal işleme gücü sunar: dört giriş kanalı, iki çıkış kanalı, bir takometre kanalı, 40 kHz standart gerçek zamanlı hız (isteğe bağlı 94 kHz) ve 120 dB'nin üzerinde dinamik aralık. Ace, herhangi bir dizüstü bilgisayarı, hat gücü olmadan bile sizinle birlikte seyahat edebilen ve profesyonel olarak çalışabilen yüksek hassasiyetli dinamik sinyal analizörüne dönüştürür.

Her Uygulama İçin Mükemmel;

4 giriş, 2 çıkış ve özel bir takometre girişi bulunan Quattro, en zorlu uygulamalar için güçlü bir omurga sağlar. Ace zaman, frekans, düzen ve genlik alanlarında analiz yapar. Gürültüye gömülü tekrar eden olayları kurtarmak için senkronize ortalama alma özelliğini kullanabilir; Benzerliklerini ve zamansal hizalanmalarını keşfetmek için sinyalleri ilişkilendirebilir; Baskın frekansları ve spektral yoğunluk seviyelerini tanımlamak için FFT spektrum analizini kullanabilir ve Lineer sistemleri Aktarım, Tutarlılık ve Darbe Tepki fonksiyonları ile karakterize edebilir.

     ● 4 Giriş Kanalı, 2 Çıkış Kanalı,

     ● Özel Yüksek Hızlı Takometre Girişi,

     ● 120 dB Dinamik Aralık,

     ● 40 kHz Gerçek Zamanlı Bant Genişliği (94 kHz İsteğe Bağlı),

     ● Sezgisel Yazılım Arayüzü,

     ● Sağlam ve Güvenilir Tasarım.

QATTRO İle Güçlendirilmiştir;

Taşınabilir ve sağlam olan SignalCalc Ace, Quattro donanım platformu tarafından desteklenmektedir. Quattro, bir ana bilgisayara veya dizüstü bilgisayara USB 2.0 bağlantısı ile bağlanır ve tamamen veri yolundan çalışır. DC'den 93 kHz'e (204.8 kHz isteğe bağlı örnekleme hızı) gerçek zamanlı analiz özelliği ile Quattro, 32 bit kayan noktalı DSP'ler sağlar. Her iki çıkış 24 bit DAC'ye sahipken, tüm girişler özel 24 bit sigma-delta ADC'lere bağlanmıştır. Entegre kenar yumuşatma filtreleri girişleri ve çıkışları korur. Bu güç, 94 kHz'e kadar gerçek zamanlı hız ile 120 dB'den fazla dinamik aralık sağlar.

Kataloglar

     ● Ace-Serisi_Dinamik_Sinyal_Analizör_Kataloğu