Skip to content Skip to footer

YARI / TAM YANKISIZ AKUSTİK ÖLÇÜM ODALARI

YARI / TAN YANKISIZ AKUSTİK ÖLÇÜM ODALARI

Özellikler

FAIST, motor ve güç aktarma organları test donanımları ile iç ve dış gürültü ölçümleri ile araç test donanımları için akustik çözümler sunmaktadır. İletişim sektöründe, araçlarınız, ofis ekipmanlarınız ve ev aletleriniz için ses yalıtımı ve ses tasarımı, ISO 3745 ve ISO 3744 standartlarını karşılayan serbest alan odaları şeklinde uygun test koşulları gerektirir.

Ölçüm odalarında ve test donanımlarında akustik uygulamalar konusunda uzman olan FAIST: Mühendisleri, serbest alan odalarının tasarımı, üretimi ve geliştirilmesi üzerine ilk danışmadan yerinde montaj ve devreye alma işlemlerine kadar size kapsamlı destek sağlar.

FAIST BCA ve ASA Sistemi:

FAIST serbest alan odaları geniş bantlı kompakt emiciler (BCA) veya asimetrik olarak yapılandırılmış emiciler (ASA) ile donatılmıştır. Bu yenilikçi ve yerden tasarruf sağlayan rezonans emicileri, Fraunhofer Yapı Fiziği Enstitüsü (IBP) ile geliştirilmiştir. Sadece 250 veya 350 mm inşaat derinliğinde 20 Hz’e kadar yüksek emme verimliliğine ulaşan bu emiciler, müşteri ihtiyacına göre üçüncü oktav ve sinüs dalgası ölçümüyle hassas sınıf 1’de serbest alanlı odalara izin verir.

Ölçüm odalarınız için FAIST Teknik Bilgisi:

FAIST, kendi akustik laboratuvarlarında ve sertifikalı ölçüm odalarında araştırmasını yapar ve ürünlerini test eder. Üretim salonu en modern makinelerle donatılmıştır ve özel eğitimli çalışanları ürünlerinin yüksek kalitesini garanti eder. FAIST teknisyenleri uluslararası deneyime sahip olmakla beraber ve serbest alan odalarınızı tüm güvenlik ve kalite yönlerine uygun olarak inşa eder.