Skip to content Skip to footer

FAIST FİLTRELERİ

300’den fazla çalışanı ve 110 yılı aşkın tecrübesi ile orta ölçekli bir işletme olarak 1904 yılında yapı ürünleri üreticisi olarak kurulan FAIST, tesis mühendisliği ve otomobil endüstrisi için sistem sağlayıcısı haline gelmiştir. FAIST, temel yetkinliği olan akustik ile endüstrinin birçok dalında insanları ve çevreyi korumaktadır.

FAIST’in firma merkezi Almanya’nın Krumbach kentinde konumlandırılmış olmakla beraber Bremen, Frankenthal, Romanya ve Çin’de kendine FAIST lokasyonları bulunmaktadır. FAIST, ses yalıtım sistemleri, hava emme sistemleri, akustik davlumbazlar, akustik ölçüm odaları ve aeroakustik rüzgar tüneli sistemleri gibi çözümler üretmektedir.

Özellikler

FAIST, sürekli olarak medyayı araştırır ve en son hava filtreleme teknolojilerini geliştirir. İster geleneksel ister EPA verimliliği olsun, suyun uzaklaştırılması, suya dayanıklılık ve uzun ömür konularına özellikle odaklanılmaktadır.

 R&D into Pulse-Cleaning Filtration;

FAIST, bypass, zayıf nabız etkinliği ve zayıf toz emme gibi tipik sorunları önlemek için yeni çözümler geliştirmiştir. Sonuç, daha yüksek bütünlük, kullanılabilirlik, verimlilik ve korumadır.