Skip to content Skip to footer

BASKI ENDÜSTRİSİ

BASKI ENDÜSTRİSİ İÇİN GÜRÜLTÜ AZALTICI SİSTEMLER HAKKINDA

Özellikler

FAIST, matbaanızın yüksek taleplerine yönelik ses ve gürültü koruma çözümleri sunar. İster iş, ister oylama, ister gazete baskısı olsun FAIST, şirketinizin tüm alanlarında işyeri optimizasyonu sağlar.

Gürültü korumanın sürekli geliştirilmesi ve yenilikçi fikirlerin uygulanması bizi dünya çapında matbaalar için lider bir şirket haline getirmiştir. Bireysel olarak planlanan ses yalıtımı, şeffaflık, renk, havalandırma ve aydınlatma – ses ve gürültü koruması için esnek standart yapım sistemimiz gereksinimlerinizi tam olarak karşılar.

VBG 121’e göre matbaalardaki işyerlerinde yasal maksimum ses seviyesinin 83 dB (A) olduğunu bilmekte fayda vardır. Birçok matbaa halihazırda 70 dB (A) ‘nın altında bir maksimum ses seviyesi belirlemiştir.

Baskı sektöründe kısmen çok yüksek hızlar, muazzam üretim performansı elde etmenizi sağlar. Makine operasyonunda görev alan kişiler için yüksek gürültüye maruz kalma, özelleştirilmiş gürültü korumasını özellikle önemli hale getirir. Ses ve gürültü koruma tesislerimiz, çalışanlarınıza iş baskısında ideal çalışma ortamı sağlar.