Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler Servis İletişim

EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

VERİ TOPLAMA VE TEST KONTROL SİSTEMLERİ

LANSMONT CORPORATION

Test Partner 4

Touch Test Shock 2

Test Ortağı 4 (TP4), Lansmont’un dinamik olayları yakalamak ve analiz etmek için tasarlanmış en yeni nesil veri toplama sistemidir. TP4, önemli miktarda dinamik veri yakalamak için bir işleme motoru ve veri parametrelerini hızlı bir şekilde analiz etmek için sezgisel bir arayüz içerir. TP4, çeşitli voltaj tabanlı ve Wheatstone köprü tipi sensörleri destekleyen analog ve / veya köprü giriş kanalları üzerinden veri edinimi sağlar. Tüm kanallar, yakalanan verilerin yüksek frekans içeriği bakımından zengin olduğu düşme, şok, darbeler, gerilme ve ayrıca piro-şok ve patlama etkisi olaylarına atfedilen verileri elde etmek için çok yönlülük sağlayan 2.5 MHz'e kadar örnek hızları için yapılandırılabilir.

Analog kanallar, hızlanma veya olay algılama ölçümlerini gerçekleştirmek için IEPE tipi veya gerilim tabanlı sensörleri destekler. Voltaj tabanlı olay algılama, elektrik bağlantıları için test kısıtlamaları tanımlama ve bu tasarım kısıtlamalarının ne zaman aşıldığını belirleme yetenekleri sağlar.

Köprü / gerinim kanalları hızlanma, kuvvet, gerinim, basınç ve voltaj seviyelerini ölçmek için çeyrek, yarım veya tam köprü ve DC tabanlı sensörleri destekler.

Harici bir G / Ç kanalı sistemi tetiklemek veya devreye almak için yapılandırılabilir ve bir Ethernet arayüzü kullanıcının TP4'ü ağ üzerinden uzaktan çalıştırmasını veya yerel olarak bir PC'ye bağlanmasını sağlar.

TouchTest Shock 2 (TTS2), özellikle test verimliliği ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Küçük, yüksek çözünürlüklü bir LCD dokunmatik ekrandan, kullanıcı ilk kurulumu ve test başlatmayı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Basit dokunmatik ekran menüleri kullanıcının makine ayarlarında uygun ayarlamalar yapmasını ve çalışma sırasında Lansmont Şok Test Sisteminin tam kontrolünü sağlar.

TTS2, Test Ortağı Veri Toplama Sistemleri ile sorunsuz iletişim kurar. Test Ortağı, Şok Tepki Spektrumu (SRS) analizi, FFT analizi, hem 2D hem de 3D modlarında şok yanıtı animasyonu, programlanabilir Fn ve sönümleme ile Şok Tepkisi analizi ve seçilebilir MIL-STD ve programlanabilir tolerans bandı katmanları gibi güçlü analiz araçlarını içerir darbe parametreleri.

Test Partner 3

TP3 MINI

TP3 MINI, gerçekten taşınabilir bir pakette hız ve basitlik sağlamak için geliştirildi. 4 Kanallı MINI harici güç gerektirmez - dizüstü bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasından gereken tüm gücü (sinyal koşullandırma dahil) alır! TP3 MINI, işi yapmak için ihtiyacınız olan özelliklere, güce ve taşınabilirliğe sahiptir.


TP3 LITE Software

Her iki MINI veri toplama donanımı ile eşleştirilen TP3 LITE, paket tasarımcılarının tasarımlarının düşme / şok performansını doğrulaması gereken ideal bir arkadaştır. Yazılımın LITE sürümü, işi güvenle yapmak için ihtiyaç duyacağınız özelliklerle sadeliğin zarafetine sahiptir.


TP3 ETC Software

Büyük liglere adım atmaya hazır olduğunuzda, isteğe bağlı TP3 VB işi yapmak için gereken özelliklere sahiptir. TP3 ETC, şok olaylarının daha ince ayrıntılarını keşfetmenizi sağlamak için Genişletilmiş Geçici Hesaplamalar ekler.

Tocuh Test Vibration 4

TouchTest Vibration 4 (TTV4) güçlü bir bilgisayar tabanlı makine kontrolü, veri toplama ve veri analiz sistemidir. TTV4, servo-hidrolik titreşim sistemleri için mevcut tek tam entegre kontrol sistemidir. Titreşim sisteminin tüm işlemleri TTV4 yazılımı ile gerçekleştirilir. Sistemin kullanımı kolaydır ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli test özellikleri sunar:


     ● Süpürülmüş Sinüs Titreşimi

     ● Bekleme Testi

     ● Rastgele Titreşim

     ● Sahadan Laboratuara Titreşim


TTV4, bilgisayar, ekran monitörü, sistem arayüzü ve tüm bağlantı kablolarını içeren bir tezgah üstü kurulum olarak gelir.

Şu anda daha eski bir titreşim sisteminiz varsa, mevcut makinenize kolayca bir TTV4 kontrol cihazı takılabilir.

Touch Test Compression 3

TouchTest Sıkıştırma kontrol sistemimizin en son sürümü olan TouchTest Compression 3 (TTC3) birçok yeni ve güçlü özellik ekler. Kontrol yazılımı, standart sıkıştırma testlerinin kurulumunu son derece basit hale getirirken, aynı zamanda özel test profilleri oluşturmak için yüksek düzeyde programlanabilirlik sağlar. TTC3 aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli test özellikleri sunar:


     ● Sabit Sapma Oranı

     ● Yükleme ve Bırakma Rampası

     ● İstifleme Simülasyonu

     ● Sapma Profili


TTC3 kontrol cihazı, masaüstü bilgisayar, ekran monitörü, sistem arayüzü ve tüm bağlantı kablolarını içeren tezgah üstü bir versiyonda gelir. Tüm yeni Model 122 ve Model 152 siparişlerine bir TTC3 kontrol cihazı dahildir ve mevcut Lansmont Sıkıştırma Test Cihazlarını yükseltmek için kolayca sonradan eklenebilir.