Anasayfa Hakkımızda Temsilcilikler Servis İletişim

EN

© 1991 - 2020   Tüm Hakları   Star Teknik Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘de Saklıdır.

Ana Sayfa

Temsilcilikler

Hakkımızda

Ürünler

Servis

İletişim

Çevre Koşulları Test Sistemleri

Aerodinamik Test Sistemleri ve Özel Test Çözümleri

Görüntüleme ve İşleme Sistemleri   -   Otomotiv Çarpışma Test Platformları

Malzeme Test ve Metroloji Cihazları

Barbaros Mahallesi, Başkan Sokak, No: 23/1-2

34662, Üsküdar / İstanbul / Türkiye

+90 (216) 651 07 00   (PBX)

+90 (216) 651 07 14   (FAKS)

DİNAMİK SİNYAL ANALİZÖRLERİ

DATA PHYSICS CORPORATION

MOBILYZER SERİSİ

SignalCalc Mobilyzer, taşınabilir ve güçlü bir paket ile laboratuvarda veya hareket halindeyken dinamik sinyal analiz özellikleri sunar. 32 adede kadar giriş ve şasi başına 8 takometre girişi ile Mobilyzer, aynı anda örnekleme ile gerekli tüm bilgileri ölçmek için titreşim analistini güçlendirir.

Kapsamlı Ölçümler;

Modüler yazılım, genel FFT analizi, veri kaydı ve oynatma analizi, çevre testi, yapısal analiz, akustik, makine diyagnostiği ve üretim / QC testini kapsayan geniş bir yelpazeden sadece ihtiyacınız olan ölçümleri seçmenize izin verir.

     ● 8-32 Giriş Kanalı, 2-8 Çıkış Kanalı,

     ● 2-8 Özel Takometre Girişi,

     ● 150 dB'ye Kadar Dinamik Aralık,

     ● 49 kHz Analiz Bant Genişliği (97 kHz İsteğe Bağlı),

     ● Sezgisel Yazılım Arayüzü,

     ● Güçlü, Çok Kanallı Analiz.ABACUS İle Güçlendirilmiştir;

SignalCalc Mobilyzer, dağıtılmış DSP mimarisinin gücünü sahaya ve laboratuvara getiren kompakt bir ağ çevre birimi olan efsanevi Abacus dinamik sinyal analiz donanımı üzerinde çalışır. Abacus, yüksek hızlı, yüksek kaliteli sinyal analizi ve arabirimler elde etmek için standart bir Ethernet bağlantısı yoluyla bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlanarak işlem yükünü dağıtır. Abacus şasisi, çoklu veri toplama ve sinyal işleme modüllerini kontrol eden bir Pentium CPU içerir. Mimari, her kanal grubuna yüksek hızlı bir DSP ayırarak verimlilik için optimize eder. Bu, kullanılan kanal sayısına bakılmaksızın işlem hızının aynı yüksek hızda tutulmasını sağlar.

32 adede kadar giriş kanalı, 8 çıkış kanalı ve 8 takometre kanalı ile zorlu uygulamalara cevap verebilir. Mobilyzer, 49 kHz ve 120 dB'nin üzerinde dinamik aralıkta gerçek zamanlı bir hız sunan, gerçek zamanlı işlemden ödün vermeyen bir analiz cihazıdır.

Kataloglar

     ● Mobilyzer-Serisi_Dinamik_Sinyal_Analizör_Kataloğu

     ● ABACUS_DSP_Kataloğu

Modüler ve Genişletilebilir Tasarım;

SignalCalc ailesindeki orta sınıf taşınabilir analizör olan Mobilyzer, 4 ile 32 giriş kanalından yapılandırılabilir. 8 farklı şaft hızını ölçmek için 8'e kadar çıkış kanalı (sinyal kaynakları) ve 8 takometre de ekleyebilirsiniz. Ölçüm bant genişliğinden veya faz eşleşmesinden ödün vermeden ölçümleri tüm şasiler arasında doğru bir şekilde senkronize etmek için birden fazla Mobilyzer birbirine bağlanabilir.